NAPEWNO CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

O NASZYM MONTAŻU























KILKA ZDAŃ O

USŁUDZE

Jeśli klient sobie tego zażyczy jesteśmy w stanie zaoferować dowóz i montaż przedmiotów u nas zakupionych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która od lat zajmuje się świadczeniem takich usług więc możemy pochwalić się naprawdę wysoką jakością wykonanych prac. Zaufało nam setki klientów poprzez tysiące sprzedanych i zamontowanych okien, drzwi jak i bram może świadczyć to tylko o jednym!


Jesteśmy w stanie sprostać kazdemu wyzwaniu. Możemy dla Państwa urzeczywistnić zarówno klasyczne kształty jak i najbardziej skomplikowane formy architektury , a wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

CZY WIESZ CO MOŻEMY

ZAOFEROWAĆ?


Dla nas montowanie okien i drzwi nie stanowi najmniejszego problemu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która nie boi się wyzwań i chętnie podejmie się nowych! Posiadamy odpowiednie zaplecze narzędziowe i personalne więc ilość oraz wielkość montowanych przedmiotów jak i miejsce jest dla nas tylko kolejnym zleceniem.

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania!

Montowanie dużych bram to bardzo trudny temat dla osób nie znających się odpowiednio w temacie. Usługa ta znacząco sie różni od pozostałych montowań więc wykwalifikowany personel to podstawa. Małe bramy garażówe jak i duże, wysokie przemysłowe nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Jednym z najważniejszych elementów podczas montowania fasad i świetlików jest dokładność i precyzja, której nam nie brakuje. Tylko taki montaż gwarantuje długi czas bezobsługowego i bezproblemowego użytkownia. Poźniejsza każda zmiana czy poprawka może być bardzo kosztowna więc lepiej już dzisiaj postaw na jakość i zostaw to dla osób, które znają się na rzeczy!







ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O

KONTAKT


ADRES

KASZOWSKI GROUP LLC

UL. KRASZEWSKIEGO 116 B

33-380 KRYNICA-ZDRÓJ


EMAIL

biuro@kaszowski.com.pl

TELEFON

+48 660 224 688