Nasza Firma

Początki działalności firmy KASZOWSKI sięgają lat 90 od początku firma zajmowała się stolarka otworową . Głównym założeniem firmy była sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej z drewna , pcv i aluminium. Kierując się własnym doświadczeniem , zapotrzebowaniami klientów indywidualnych i inwestycyjnych oraz długoletniej obecności w branży budowlanej ukierunkowaliśmy nasze działania w stronę Produkcji Stolarki Otworowej z ALUMINIUM . Od momentu rozpoczęcia produkcji staramy się nieustannie urozmaicać zakres naszych usług, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Z uwagi na różnorodność asortymentu zapewniamy dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów.

Każdy Klient jest rozpatrywany INDYWIDUALNIE pod względem upodobań, wielkości inwestycji oraz funkcji, które spełniać maja zakupione w naszej firmie produkty. Służymy również naszym Kontrahentom doradztwem odnośnie planowania wyglądu stolarki otworowej jak i akcesoriów oraz pomocą w ustaleniu kolorystyki, a także innych technicznych aspektów dotyczących planowanych zakupów.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Możemy dla Państwa urzeczywistnić zarówno klasyczne kształty jak i najbardziej skomplikowane formy architektury , a wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Zamów Pomiar

Realizacje

+
+
+
+

Copyright 2017 by Kaszowski.com.pl. All Right Reserved.

Projektowanie stron www.iPolska.com.pl

Okna PCV Starachowice, Okna drwniane Nowy Targ, Okna PCV kujawsko-pomorskie