Portero Sp. z o.o. Budynek Mieszkalny Wrocław Leśnica - POLSKA

Strona Główna

Budynek mieszkalny firmy "Portero" sp.z o.o. jest to inwestycja powstająca na terenie Wrocławia. Architektura nowego budynku, mimo iż nowoczesna, nawiązuje stylistyką do istniejącego, już zabytkowego budynku, a swoim charakterem doskonale wpisuje się w istniejącą w okolicy historyczna zabudowę miejską. Okolica przepełniona jest terenami zielonymi i rekreacyjnymi, co sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób lubiących spokój i aktywny wypoczynek.
Leśnica jest autonomiczą częścią Wrocławia, dysponującą własnymi szkołami, przychodniami oraz całą infrastrukturą usługową, a dzięki liniom tramwajowym i autobusowym osiedle ma bardzo dobre połaczenie z centrum Wrocławia. Komunikacja tej części miasta będzie również usprawniona poprzez budujący się przy ulicy Lotniczej węzeł autostradowy.
Firma "Kaszowski" we współpracy z firmą "Portero" realizuje inwestycje w zakresie stolarki okiennej otworowej drewnianej, aluminiowej i stolarki ppoż oraz prace związane z wykonaniem, dostawą i montażem balustrad schodowych wewnętrznych oraz zewnętrznych balkonowych.

Zakres Wkonawczy:
Stolarka Drewniana
Stolarka Aluminiowa oraz p.poż.
Wykonanie Elewacji Zewnętrznej
Wykonanie Balustrad Schodowych oraz Barier Balkonowych ze stali ocynk.

Copyright 2017 by Kaszowski.com.pl. All Right Reserved.

Projektowanie stron www.iPolska.com.pl