Firma Kaszowski

Firma założona w 2003 od początku świadcząc usługi w branży Stolarki Otworowej. Siedziba Firmy zlokalizowana jest w Województwie Małopolskim w miejscowości Nowy Sącz przy ul. Zakładników 40 gdzie znajduje się zakład produkcyjny , oraz magazyny

4300

dni w branży

240

zrealizowane projekty

2003

rok założenia firmy

Nasza Misja

Nieustanny pościg za pozycją lidera branży ślusarki aluminiowej, oraz ciągłe doskonalenie w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.
Doskonalenie oraz zdobywanie doświadczeń na ciężkich i skomplikowanych Projektach. Pozwala nam osiągać to co w prowadzeniu firmy jest najważniejsze.
Satysfakcja i Radość z nowo zdobytych celów.

Co nas wyróżnia


Profesjonalizm

Nasza działalność to realizacja projektów związanych ze szkłem i aluminium. Zarówno Indywidualnych jak i Inwestycyjnych W każdej godzinie dnia wykorzystując prawie 15-letnie doświadczenie sięgamy po innowacyjne technologie i produkty, aby spełnić potrzeby naszych Klientów. Ścisła współpraca z uznanymi na rynku producentami systemów aluminiowych, szkła i akcesoriów przyczynia się do stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz usług. Zawsze dobieramy odpowiednie rozwiązania do charakteru danej inwestycji, pamiętając o najważniejszym czynniku czyli koszt inwestycji. Wykwalifikowana kadra inżynierska, własny park maszynowy i biuro technologiczno-konstrukcyjne wyposażone w oprogramowanie wspomagające proces projektowania to gwarancja przełożenia Państwa wymagań na proces produkcji i montażu. Najwyższą jakość wyrobów gwarantuje partnerstwo z firmami: ALUPROF, ALURON

Doświadczenie

Naszym największym Kapitałem są ludzie. Tworzymy solidny, zgrany oraz kreatywny zespół specjalistów z wielu dziedzin budownictwa, dzięki czemu możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, których nie podejmują się inne firmy w branży. Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach inwestycyjnych realizując je dla najbardziej wymagających partnerów w branży budowlanej kubaturowej. Działając na terenie całego kraju i Europy oraz USA zdobywamy unikalne doświadczenie, które możemy wykorzystywać w naszych realizacjach dbając tym samym o dobry wizerunek polskich fachowców.

Zaangażowanie

Jesteśmy Firmą która nieustannie dba o to aby każdy następny krok był optymalny zarówno dla nas jak i dla naszych klientów . Każda nowa inwestycja czy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, bazując na latach doświadczeń opierając się na własnych rozwiązaniach powstałych dzięki pasji i chęci stworzenia unikatowych rozwiązań oraz koncepcji wykonawczych ciągle udoskonalamy autorski system prefabrykacji naszych produktów co w rezultacie daje satysfakcje dla naszych klientów a to dla nas jest najważniejsze.

Oferujemy

Kompleksową realizację zamówień i inwestycji rozpoczynając od fachowego doradztwa, projektu technicznego, przez własną produkcję i montaż, kończąc na usługach serwisowych i naprawczych. Niezależnie od wielkości inwestycji angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie z myślą o zadowoleniu naszych Klientów.

Nasze konstrukcje montujemy wszędzie tam gdzie potrzebne jest: estetyka, bezpieczeństwo, niezawodność, wytrzymałość.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Możemy dla Państwa urzeczywistnić zarówno klasyczne kształty jak i najbardziej skomplikowane formy architektury, a wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Konstrukcje
aluminiowe

Okna i drzwi
aluminiowe

Ogrody
zimowe

Stolarka
przeciwpożarowa

Naprawa
i serwis

Copyright 2017 by Kaszowski.com.pl. All Right Reserved.

Projektowanie stron www.iPolska.com.pl

Stolarka aluminiowa Mińsk Mazowiecki, Stolarka drzwiowa Wałbrzych, Okna i drzwi aluminiowe Bielsko-Biała